Czy mogę zastosować ten produkt na moją skórę?

WItam serdecznie czy produkt svr Xtreme brume mgiełka ochronna 200 ml to dobry produkt do skory trądzikowej jako ochrona i czy nie będzie za cieZki na skórze i nie będzie jej blokował ?:)

Dzień dobry, powyższy produkt to ochrona UV, nie jest produkt pielęgnujacy skórę tradzikowa a blokujący promienie UV. Aby mieć pewność czy produkt nie będzie skóry zapychal trzeba byłoby przeanalizować skład produktu, krok po kroku, czym akurat się nie zajmuję.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, niestety żaden specjalista nie zagwarantuje Panu, że po zastosowaniu kosmetyku nie dojdzie do pogorszenia kondycji skóry. Najlepiej próbkę kosmetyku wypróbować na swojej skórze i obserwować, jaki skutek wywołuje. Nie każdy kosmetyk będzie sprawdzał się na każdej skórze o podobnym problemie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.