Czy te dolegliwości są normalne po tym zabiegu kosmetycznym?

Klika dni temu byłam na zabiegu kosmetycznym przy użyciu kwasów. Był to 25% kwas pirogronowy z 25% kwasem mlekowym, na twarzy pojawiły mi się lekko brązowe plamy, i skóra w tych miejscach mi schodzi. Nie drapie i nie ciągnę martwego naskórka tylko nawilżam kremami. Schodzi on tylko wtedy, gdy myję twarz lub ją kremują. W niektórych miejscach tak gdzie zeszła mi skóra znajduje się czerwona plama, co należy z tym zrobić ? Czy to normalne ?

Dzień dobry,

W przypadku wątpliwości po wykonanym zabiegu powinna się Pani skontaktowac z osobą wykonującą zabieg, bo to ona wie jakie dokładnie produkty zastosowała podczas zabiegu, kwalifikowała Panią do zabiegu i zna stan skóry, więc też powinna Panią uświadomić o możliwych reakcjach skóry po zabiegu i jej pielęgnacji.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska