Czy Tetralysal ma wpływ na wynik testów w kierunku chorób wenerycznych?

Dzień dobry, tydzień temu miałem niepewny kontakt seksualny, więc chcę wykonać następujące badania: Candida albicans, Candida glabrata, Candida krusei, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis, Ureaplasma species, HSV I/II, Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HPV 37 – wymaz z cewki Ureaplasma parvum, Ureaplasma urealyticum – mocz Od 2 tygodni codziennie biorę 1 tabletkę Tetralysal (na trądzik) - czy ten antybiotyk w jakiś sposób będzie miał wpływ na wyniki w/w badań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wszystko zależy z czego pan chce wykonać badania jeżeli to ma byc wymaz z cewki , to będzie zaburzał wzrost nierzeżączkowych patogenów jak chlamydia, ureaplasma, mycoplasma. Na pozostałe niekoniecznie. Nie widze sensu wykonywania grzybic. Szkoda kasy. Pozostałe można , ale ... Kto będzie panu wykonywał wymaz? Dobre pobranie materiału i dobór badań ograniczy wyniki fałszywie ujemne i zaoszczędzi czas i pieniądze. Pozdrawiam, KG www.prepmed.pl