Czy to choroba refluksowa?

Witam, od pół roku, wyłącznie po wypiciu nawet min. ilości alkoholu pojawia się u mnie ból (piję bardzo rzadko) Najpierw prawe ramię. Obecnie: prawe i lewe ramię boli tak jakby ktoś kładł mi na nich coś bardzo ciężkiego a dodatkowo nad obydwoma piersiami czuję jakby rozrywający od środka ból. Ostatnio zrobione badania wykazały OB=22, CRP=11,83(na max=5), podwyższone enzymy wątrobowe oraz WBC, NEU, MCV, P-LCR,PCT. Czy to choroba refluksowa jak twierdzi lekarka? Boję się, że to może być ziarnica.

proszę Panią najlepszym internista w lodzi jakiego znam jest dr Michał Borkowski szpital sw rodziny przyjmuje codziennie . śmiało dużych kolejek nie ma.