Czy to głęboka neowaskularyzacja spojówkowa?

Noszę soczewki kontaktowe od 12 lat... od około 2 lat przeskoczylam jednak na jesnodniowe i dopiero teraz przy mocnej alergii i strasznych objawach suchego oka- przyjrzalam sie moim oczom blizej...duzo glebokiej neowaskularyzacji spojowkowej ( czy to juz ze sklery??) - nie dochodzi jeszcze do rabka rogowki..musze przyznac,ze jestem pewnie w duzej mierze sama sobie winna..odkad zaczelam prace lekarza ..na dyzurach mam je czesto okolo 18 h na oczach..ale przy takiej wadzie nie funkcjonuje niestety dobrze w okularach...czy to ma jeszcze szanse sie troche ‚wybielic’? Sterydy, godzinne nawilzanie Hylogelem I antyalergiczne na razie nie pomogly

Witam.naczynia mogą się zamknąć po około 6 miesiącach bez noszenia soczewek jeżeli sa w rąbku rogówki .natomiast spojowkowe nie wiem.nie ma takich badań. Pozdrawiam serdecznie