Czy to samo może minąć?

Witam. Kilka dni temu spadłem na kostkę brukowa i rozcialem sobie głowę z tyłu. Na kilka sekund straciłem przytomność. Wykonano mi rtg czaszki i nie wykryto żadnych pęknięć. Cisnienie miałem w normie, źrenice normalne. Teraz bole głowy trochę ustąpiły. Niepokoi mnie tylko szum w jednym uchu. Czuję gwizd, szum i mam wrażenie zatkanego ucha. Trochę gorzej też słyszę na to ucho. Co robić? Czy to samo może minąć? Może to jest chwilowy objaw uderzeniowy. Sam nie wiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie udac się do lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć