Czy trzeba się udsfdo lekarza rodzinnego?

witam, lekarz neurolog stwierdził że mój syn 5 miesieczny ma stulejke , czy muszę się udać z tym do lekarza rodzinnego ?

Lek. Bartosz Szarawarski

Nasilona stulejka jest przypadłością, która sama nie minie. Lekarz rodzinny może wystawić skierowanie do chirurga dziecięcego / urologa, który podejmie właściwe decyzje odnośnie dalszego zaopatrzenie stulejki,