Czy tyramina może wpływać na działanie Setaloftu?

Mam 30 lat, od 8 lat przyjmuję setaloft w dawce 50 mg x1dziennie, mój psychiatra twierdzi, że lek nie reaguje praktycznie z niczym (również z alkoholem). Niedawno wyczytałem, że niektóre antydepresanty negatywnie reagują w polaczeniu z tyraminą. Jak to jest w przypadku setaloftu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nalezy spożywać alkoholu przy stosowaniu powyższego leku. Proponuje zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze leczenie