Czy u kobiety ze spiralą można używać pompki do pochwy?

Witam czy u kobiety która ma założoną spiralę można używać takiej sex zabawki jak pompka do pochwy? w założeniu ma zwiększyć ukrwienie i rozmiar warg sromowych el wytwarza podciśnienie i wysysa powietrze z wnętrza pochwy. Pozdrawiam

A wdmuchiwanie powietrza do narządów rodnych może zagrażać życiu, nawet za pomocą ust...!
Zachęcam do rozwagi i odporności na komercyjną reklamę.
Pozdrawiam. JW, Poznań. 6/17