Czy w 22. dniu cyklu mogę jeszcze mieć owulację?

Witam. U ginekologa dowiedziałam się dziś, że mam niepęknięty pęcherzyk Graafa, to mój 22 dzień cyklu. Cykle trwają ok 32 dni, a 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 5 latach. Martwię się, że nie miałam jeszcze owulacji, lekarz nie wspomniał nic na ten temat. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź, czy takie przypadki są normalne? Czy mogę jeszcze mieć owulacje oraz czy może to świadczyć o bezpłodności?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może mieć Pani jeszcze owulacje. W zależności od tego kiedy wystąpi miesiączka proponuje ponownie udac się do ginekologa