Czy w drugi dzień miesiączki mogłam mieć owulację i zajść w ciążę?

Witam Mam pytanie 12 grodnia poronilam w 6 tygodniu po 6 tygodniach z pomoca luteiny dostalam okresu moje pytanie brzmi czy w drogi dzien okresu moglam miec owulacje i zajsc w ciaze gdyz wspolzylam i pekla nam prezerwatywa dodam ze w pierwszy dzien miesiaczki przykleilam 1 plaster erva z pierwszego opakowania i krwawienie mam do tej pory 14 dzien juz do tego bole piersi miesni glowy oraz mdlosci niepokoi mnie to prosze o rade z góry dziekuje za odpowiedz

Witam,
teoretycznie w drugim dniu cyklu nie ma owulacji.
Ale z uwagi na zaburzenia cyklu, jakie Pani opisuje wykluczyć możliwości zapłodnienia wtedy nie mogę - proponuję zrobić test ciążowy