Czy w moim przypadku dostanę zaświadczenie o zdolności do pracy?

Mam pytanie czy jeśli nie słyszę na jedno ucho a jestem kierowcą zawodowym kategorii c ę to czy dostanę zaświadczenie o zdolności do pracy.

Dostaniesz jeżeli zaaparatujesz to ucho aparatem słuchowym a badanie audiometryczne w aparacie wykaże prawidłowy słuch. Kierowca winien mieć słuch stereofoniczny.