Czy w wyniku użycia ręcznika mężczyzny można zajść w ciążę?

czy poprzez uzycie, podtarcie się wilgotnym ręcznikiem mężczyzny można zajść w ciążę??? Czy jest to w ogóle możliwe, jak długo będą żyły plemniki na mokrym ręczniku jeśli tam się znalazły? czy podtarcie się recznikiem mężczyzny może prowadzic do ciąży? dodam ze Recznik wisiał w łazience, gdzie było ok 20 stoponi a od czasu gdy ewentualnie mogły by się znalesc plemniki minęło kilka godzin

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

W opisanej przez Panią sytuacji nie ma możliwości zajścia w ciążę.

z poważaniem
Michał Kurek