Czy w związku z takim wynikiem TSH powinnam jednak udać się do endokrynologa?

Witam, Mam pytanie, mam 37 lat i mam TSH 4120 a zakres referencyjny jest do 4200. Dodam jeszcze że miałam robione USG tarczycy (zlecił mi je mój lekarz rodzinny) i wyszło ok i powiedział że na razie nie ma potrzeby iść do endokrynologa. Czy w związku z takim wynikiem TSH powinnam jednak udać się do endokrynologa ? (czy jest do dobry wynik)?

Dzień dobry,

uważam, że kontrola z endokrynologiem jest dobrym pomysłem. Być może lekarz zleci farmakoterapię - to zależy też między innymi od tego jak się Pani czuje.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga