Czy wynik cytologii może mieć związek z rakiem piersi?

Witam, dostałam wynik cytologii a w nim rozkaz nadaje się do oceny, ale jest niezbyt czytelny i z powodu licznych erytrocytow, obraz cytologiczny nieprawidłowy, nieprawidłowe komórki nablonkowe, komórki nabłonka wielowarstwowego płaskiego o nieokreślonym znaczeniu (ASC-US), komórki gruczolowe nieprawidłowe (atypowe) AGC-NOS, interpretacja wyniku Inne zmiany nienowotworowe zmiany odczytów związane z atrofia. Jestem po 4 rakach piersi i obustronnej masektomi czy to można oznaczać jakiś przerzut?

Witam,
Nic na to nie wskazuje ale należy pogłębić diagnostykę. Zapraszam na konsultację - obejrzę i pomyślimy co dalej zrobić. ArtVein 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski