Czy wynik USG ciąży jest prawidłowy u 36-latki?

Dzień Dobry, dzisiaj byłam na usg, jestem w ciąży, 11 4, crl: 47,8 mm, nt: 1,6 mm, obecna kość nosowa, lekarz powiedział, że wszystko jest prawidłowe, czy faktycznie? Jako "rasowy niedowiarek" dopytuje jeszcze... Mam skończone 35 lat, będę rodzić już jako 36 latka

Skoro lekarz ginekolog prowadzący powiedział, że wszystko jest w porządku, parametry ciążowe w USG są w zakresie normy to nie ma powodu do niepokoju.