Czy wypełnienie polików kwasem hilauronowym został źle wykonany?

Czy wypełnienie polików kwasem hilauronowym został źle wykonany? Witam, Miesiąc temu w celu zniwelowania bruzd wargowo nosowych lekarz wstrzyknął mi w policzki i w bruzdy kwas hilauronowy o nazwie Filorga volume. Jeden policzek jest ok , w drugim natomiast widać iż kwas został podany wyżej -podchodzi pod skroń do wysokości połowy oka, w tym też miejscu od górnej części policzka do skroni widać lekko wypukłą linię która przypomina grubą żyłę, w zależności od padania światła. 2 tyg po zabiegu byłam u lekarza który stwierdził że to obrzęk i zejdzie.Również od kilku dni zauważyłam na dolnej powiece ok 8mm uwypuklenie, które podobnie jak linia na skroni jest wyczuwalne( wydaje się że kwas się przemieścił). W związku z tym proszę o poradę czy świadczy to o czymś niepokojącym?czy powinnam to rozpuścić? tym bardziej dodam iż za ok miesiąc przy okazji zabiegu zniwelowania tkanki tłuszczowej z brzucha, chciałabym wstrzyknąć własny tłuszcz w policzki i twarz. z góry serdecznie dziękuję

Proszę nie wstrzykiwać tłuszczu w tak krótkim odstępie czasowym od podania kwasu hialuronowego. Jeśli efekt wolumetrii się Pani nie podoba, kwas zawsze można rozpuścić. Opisany stan rzeczy może również wynikać z obrzęku limfatycznego, który czasem po podaniu kwasu hialuronowego w określone okolice nasila się. Na pewno warto swoje wątpliwości przedyskutować z lekarzem, który wykonał zabieg.