Czy z przepukliną kręgosłupa można pracować fizycznie?

Czy z przepuklina kregoslupa moge pracowac fizycznie ? i gdyby byla ona skrajnie rozwinieta czy bedzie mozliwy zupelny powrot do zdrowia i praca w ciezkich warunkach

Lek. Katarzyna Szymczak

Można pracować fizycznie, ale wszystko zależy od stopnia zaawansowana choroby. Powrót do zdrowia jest możliwy, jednak choroba ma tendencję do nawrotów.
Pozdrawiam