Czy zabieg laserem frakcyjnym jest bezpieczny?

Dzień dobry ,chciałabym wykonać zabieg pilingu frakcyjnego i mam pewne obawy .Dodam ze zabieg zaproponował mi lekarz podczas zabiegu ostrzykiwania botoksem czoła (wcześniej u tego samego lekarza miałam korektę ust kwasem hialuronowym) .Obawy moje dotyczą przyjmowanych przezemnie lekow ,polocard 75mg (3lata temu podczas ciąży przeszłam masywna zakrzepicę żyły biodrowo udowej ) .Nie mam wyjątkowo wrażliwej cery ,poddawalam się zabiegom pielęgnacji i zabiegom złuszczania u lekarzy bardzo intensywnymi kwasami ,obawiam się efektu "ogrzania " skory ? Widząc efekty tego zabiegu wiem ze rozwiązałby moje problemy z cerą .Prosze o radę .

Peeling wykonywany laserem frakcyjnym daje bardzo dobre efekty, czasem trzeba go powtórzyć po 4-6 tygodniach. Przyjmowanie aspiryny w dawce 75mg nie stanowi przeciwwskazania do zabiegu. Mam wątpliwość jedynie do wcześniej wykonanego zabiegu relaksacji zmarszczek botoxem. Wysoka temperatura lasera może skrócić efekt toksyny botulinowej. Z tym rodzajem peelingu proponowałabym zaczekać kilka miesięcy aż wróci mimika czoła. Teraz można wykonać peeling chemiczny,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel