Czy zabieg przedłużenia penisa jest bezpieczny?

witam mam 24 lata. Zastanawiam się na przestanawiam się nad przedłużeniem penisa. Rozumiem ze najbardziej efektywnym sposobem jest zabieg chirurgiczny. Moje pytanie brzmi: jakie wiążą się zagrożenia z tym zabiegiem związane? Czy jest on bezpieczny? Czy cena jest uwarunkowana jakimiś czynnikami? Czy każdy się kwalifikuje? Jaki jest czas dojścia do pełnej sprawności po zabiegu oraz czy istnieją może jakieś inne skuteczne metody poza zabiegiem? Pozdrawiam

jakie wiążą się zagrożenia z tym zabiegiem związane?
- Wszystko zależy jaki typ zabiegu Pan wybierze, jaką metodą będzie Pan operowany. Podstawowy zabieg jaki w tym wypadku jest wykonywany jest w pełni bezpieczny, obarczony znikomą możliwością powikłań.
Czy jest on bezpieczny?
- Do uszkodzeń w zakresie prącia, jego ukrwienia i unerwienia dochodzi niezmiernie rzadko. Jednak ryzyko zawsze istnieje.
Czy cena jest uwarunkowana jakimiś czynnikami?
- Tak, w głównej mierze typem operacji i metodą znieczulenia.
Czy każdy się kwalifikuje?
- Z reguły najważniejsze jest tylko wyrażenie zgody pacjenta, który za zabieg zapłaci.
Jaki jest czas dojścia do pełnej sprawności po zabiegu?
- Około miesiąca.
oraz czy istnieją może jakieś inne skuteczne metody poza zabiegiem?
- Nie ma takich metod.