Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy zabieg przedłużenia penisa jest bezpieczny?

witam mam 24 lata. Zastanawiam się na przestanawiam się nad przedłużeniem penisa. Rozumiem ze najbardziej efektywnym sposobem jest zabieg chirurgiczny. Moje pytanie brzmi: jakie wiążą się zagrożenia z tym zabiegiem związane? Czy jest on bezpieczny? Czy cena jest uwarunkowana jakimiś czynnikami? Czy każdy się kwalifikuje? Jaki jest czas dojścia do pełnej sprawności po zabiegu oraz czy istnieją może jakieś inne skuteczne metody poza zabiegiem? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

jakie wiążą się zagrożenia z tym zabiegiem związane?
- Wszystko zależy jaki typ zabiegu Pan wybierze, jaką metodą będzie Pan operowany. Podstawowy zabieg jaki w tym wypadku jest wykonywany jest w pełni bezpieczny, obarczony znikomą możliwością powikłań.
Czy jest on bezpieczny?
- Do uszkodzeń w zakresie prącia, jego ukrwienia i unerwienia dochodzi niezmiernie rzadko. Jednak ryzyko zawsze istnieje.
Czy cena jest uwarunkowana jakimiś czynnikami?
- Tak, w głównej mierze typem operacji i metodą znieczulenia.
Czy każdy się kwalifikuje?
- Z reguły najważniejsze jest tylko wyrażenie zgody pacjenta, który za zabieg zapłaci.
Jaki jest czas dojścia do pełnej sprawności po zabiegu?
- Około miesiąca.
oraz czy istnieją może jakieś inne skuteczne metody poza zabiegiem?
- Nie ma takich metod.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy