Czy zespół suchego oka może występować w jednym oku?

Pytanie do okulisty. Dzień dobry, mam problem od dłuższego czasu z jedym okiem. jakieś cztery miesiące temy okulista stwierdził, że mam zapalenie spojówki w tym oku-dostałam antybiotyk. Niestety oko mi strasznie wyschło, zaczęłam stosować krople nawilżające. Zdaniem okulisty miało to kiedyś minąć. Minęło już przeszło 4 miesiące, a poprawa jest niewielka. Stosowałam różne krople nawilżające- Hylo Gel, Hylo Parin, teraz Artelac reblance 3x dziennie. Mam pytanie co robić, czy to może być Zespół Suchego Oka, czy może występować w jednym oku a drugie nawilża się normalnie?

Witam.nie spotkałam zso w 1 oku..po antybiotyku może być problem z gruczolami sluzowymi spojowki. Proponuję nie tracić ducha i spróbować Systane Balance. Pozdrawiam serdecznie