Czy złamania paliczków powinno się usztywnić?

Witam we wtorek 7.02 polamalem sobie paliczki dystalne 3 i 4 palca, te koncowe, przygniotlem sobie palce, na sorze mialem zalozone szwy i wizyte na czwartek, kolejna dzis i nastepna znowu w czwartek, z tych wizyt noc nie wychodzi, lekarz dzis mi oznajmil ze polamane, co wiedzialem od 6dni, przejde do sedna sprawy czy takich palcow sie nie usztywnia? Paznokiec wyrwany, nie powinni mi go sciagnac? Jak wyglada leczenie takiego urazu, co moge a czego nie?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczne jest odciążenie ręki natomiast co do leczenia konieczne zapoznanie jest się z zdjęciami RT G