Czy zmiany hiperintensywne w obrazach MRI głowy często przytrafiają się ludziom w średnim wieku?
Czy zmiany hiperintensywne w obrazach MRI głowy często przytrafiają sie ludziom w średnim wieku i jeśli ich wygląd nie odpowiada SM, wyniki pozostałych badań sa dobre i nie ma progresji zmian w czasie to można wykluczyć SM?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Proszę przytoczyć pełen wynik badania, a nie jedno zdanie, które się Pan nie podoba. Nie można się ustosunkować do Pańskiego pytania na podstawie załączonych informacji, gdyż są one chaotyczne i zbyt niedokładne.