Czy zmiany naczyniopochodne u 30-latka mogą oznaczać coś poważnego?

Od mies. mam codzienne bóle głowy - czoło,skronie. Bóle te zaczęły się jak wyszedłem na pole z mokrą głową - temperatura poniżej zera. Wcześniej miewałem migreny z aurą. Brak innych objawów. Morfologia, cholesterol w normie. Ciśnienie często 140/90, tętno: 100, otyłość. Wynik RM: W zakresie istoty białej pojedyncze zmiany naczyniopochodne: ... po stronie prawej o śr. 4mm oraz ... po stronie lewej o śr 2mm i 2mm. Czy zmiany naczyniopochodne u 30 latka mogą oznaczać coś poważnego (SM,bolerioza)?

Mało prawdopodobne, najczęściej jest to znalezisko incydentalne bez znaczenia klinicznego, można powtórzyć NMR za 6 miesiecy