Czy zrost kostny i ukrwienie tej kości następuje?
Witam, półtora roku temu miałem operację kości łodeczkowatej ze styloidectomia i przeszczepem tego fragmentu oraz śruba Herberta. Czy zrost kostny i ukrwienie tej kości następuje? Dziękuję bardzo z góry za odpowiedź, linki do zdjęć rtg: https://zapodaj.net/7a936ca6f0495.jpg.html oraz: https://zapodaj.net/5a91e310f4c4a.jpg.html

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Niestety nie można zobaczyć odnośnika który Pan umieścił w linku. Sugeruję udać się z wynikiem badania do lekarza ortopedy celem konsultacji.
Pozdrawiam.