Daty stosunków i ostatniej miesiączki a możliwość zajścia w ciążę

witam ostatnia miesiaczke mialam 13 maja, cykl 27 dni stosunek odbylam 21,23,25,26 bez zabezpieczenia. czy jest możliwośc zajscia w ciaze? prosze o pomoc, mozna jakos jeszcze temu zapobiec.

Stosunki odbyte w okresie okołoowulacyjnym, czyli w okresie dni płodnych - w związku z czym możliwość koncepcji jak najbardziej możliwa. Jeśli nie pojawi się miesiączka w terminie proszę wykonać test ciążowy. Odnośnie 2go pytania- tabletka ella one do 120h po stosunku bez zabezpieczenia. Pozdrawiam