Delikatny ból w okolic podbrzusza po lewej stronie

Witam, od kilku dni odczuwam ból (taki raczej delikatny, ale dokuczliwy przy poruszaniu sie) w okolicach 5-10 cm nad lewym jądrem. Kilka lat temu miałem usuwany rozlany wyrostek robaczkowy, lekarz wowczas wspomnial, ze wystepuje ryzyko przepukliny. Od jakiegos czasu mam remont i dzwigam ciezkie rzeczy. Czy to moze byc przepuklina, czy po prostu cos naciagnalem? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, tak opisywane dolegliwości mogą świadczyć o obecności przepukliny. Dolegliwości mogą się nasilać, dlatego już teraz sugeruję skontaktować się z chirurgiem.

Lek. RafaĹ Gryszkiewicz

Szanowny Panie - tego typu dolegliwości, mogą swiadczyć o rozwijającej sie przepuklinie. Oczywiście trzeba wykluczyć inne przyczyny (konieczne badanie bezpośrednie u lekarza)

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.