Depresja i złe samopoczucie po lekach

Witam, od pół roku leczę sie na depresję. Lekarz zapisał mi Aneptinex. Na początku dawkowałam x2, ale nie czułam żadnej poprawy i ostatecznie zaczęłam stosować 3x dz. Po półrocznym stosowaniu zaczęło mi się trochę więcej chcieć to wszystko. Nadal mam spięte mięśnie, nie mam siły wstać z lóżka, mam częste migreny, napady złości, silne stany lękowe niewspółmierne do sytuacji, trudności z pełnym oddechem, zawroty głowy. Jak mam się leczyć? Co może mi pomóc? Czy leki na nerwicę rozwiążą problem?

Magdalena Mroczek

Należy skonsultować się z psychiatrą. Być możne konieczna będzie zmiana leku.