Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam bóle brzucha po różnych pokarmach?

Witam, Zacznę tak ogólnie, bardzo często boli mnie brzuch po różnych posiłkach. Nie potrafię tak naprawdę określić po jakich ,bo jednego razu ,np. Po cebuli będzie mnie bolał, a przy kolejnym razie nie. Nie mogę zjeść tak ,żeby się najeść , a jedynie podjeść, ponieważ w innym przypadku od razu się źle czuje ,jest mi niedobrze i zaczyna boleć mnie głowa. Mam nagłe napady głodu i wtedy jak nie zjem od razu to również zaczynam się źle czuć. Czuję wtedy taką pustkę w żołądku jakbym nie jadła cały dzień. Mam też bardzo często zgagę i wzdęcia. Czekam na gastroskopię, bo dostałam skierowanie od lekarza, ale nic więcej mi konkretnego nie powiedział, tylko że po prostu może to być od złej diety.
KOBIETA, 21 LAT 2 miesiące temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Proszę zaufać lekarzowi. Pani opis wskazuje, że przyczyną może być zapaleni błony śluzowej żołądka. Badaniem kluczowym będzie gastroskopia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy