Dlaczego mam to buczenie w uchu mając 36 lat?

Witam. Mam 36 lat, 2 miesiące temu urodziłam przez cc. Od tamtego czasu mam problem z ciągłym buczeniem w prawym uchu typu lecący samolot. Znika ten dzwięk tylko wówczas gdy przyciągnę brodę do mostka czyli maksymalnie w dół. Byłam u laryngologa który stwierdził że ucho mam jak u noworodka. Gdzie szukać pomocy? Co to może być... dodam że sytuacja ta rozpoczęła się silnym bólem głowy po cięciu czyli syndromem popunkcyjnym .
KOBIETA, 36 LAT 2 miesiące temu

Poczekaj kilka tygodni. Poród to Święta rzecz kobiet , to Święty rytuał dzięki któremu istnieje życie na Ziemi od tysięcy lat. To Wasze cierpienie w trakcie porodu daje Wam automatycznie znamię świętości. Dziękujemy Wam za to.