Dlaczego moja wydzielina z dróg rodnych jest wodnista?

Witam. Od 9 miesięcy nie przyjmuję już tabletek antykoncepcyjnych. Wywoływały u mnie ogromne bóle i wąchania nastroju. Po odstawieniu ich moje miesiączki i owulacje były bardzo bolesne. Teraz moje miesiączki od 2 miesięcy przestały boleć ale są bardzo skąpe. Przez pierwsze dwa dni plamie na brązowo, później jeden dzień okresu i znowu dzień czy dwa plamienia. Moja wydzielina z pochwy jest cały czas wodnista i nie zmienia konsystencji i dużo jej leci. Czy to możliwe że to ciągle efekty odstawienia tabletek czy może problemy hormonalne? A może zasługa zmiany trybu życia i stresu? Test na ciążę negatywny. Inne objawy to poirytowanie
KOBIETA, 21 LAT 2 tygodnie temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Dzień dobry,



Objawy,które Pani opisuje mogą być przyczyną zaburzeń hormonalnych. Proszę wybrać się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa.

Warto wykonać badania hormonalne z krwi,USG,wymaz z pochwy oraz cytologię.

Proszę pomyśleć nad suplementacją.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3





Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty