Dlaczego moje palce stają się czerwone?

Witam mam 26 lat ostatnio zauważyłam że kiedy spuszcze rece na dół to zauważyłam że po paru sekundach palce na mojej dłoni robią się bardzo czerwone gdy podniosą je do góry to po ok 30 sekundach wracają do normalnego cialowego koloru czy jest to objaw jakiejś choroby czy jest to coś nornalnego

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , mogą oznaczać