Dlaczego nadal nie mam okresu po CC?

Jestem 7 tygodni po cesarskim cięciu nie karmie piersią od około 5 tygodni. Ginekolog przepisał mi tabletki Belara powiedział bym brała je od pierwszego dnia miesiączki. Powiedział bym jeszcze tydzień poczekała i powinnam dostać a minął już ten okres i dalej nie mam. Czy coś się stanie (jakieś powikłanie przez wzięcie ich wcześniek) jak zaczne je brać i czy dadzą jakieś efekty?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierowac się zaleceniami lekarza badającego