Dlaczego po FESS ciągle pojawia się krew?

2 tyg. po fess i nasiliły mi się dolegliwości bólowe (od ok. tygodnia bardzo dokuczliwe), trudno mi też usuwać skrzepy, wszystko blokuje się w gardle. Wydzielina cały czas z krwią, to normalne?

Nie wiem kochana. ja Cię nie operowałem. Tak bywa często po operacji zatok. one się opróżniają po udrożnieniu ujść z zapalnej wydzieliny i ze skrzepów krwi po operacji. Pytaj operatora.