Dlaczego szczypie mnie język po ekstrakcji zęba?

W listopadzie 2019 miałam wyrwany ząb dolna 6 dostałam antybiotyk na 2tyg od tego czasu mam problem z językiem szczupi mnie,jest biały nalot,biorę probiotyki codziennie ale ciągle mam z tym problem,co robić.Podobno mam język geograficzny,nagle mi się zrobił,a przed wyzwaniem zęba język był zdrowy.Prosze o pomoc.Na języku robią mi się takie placki,ile to może jeszcze trwać,czy to się zagoi kiedyś?

Ten język był prawdopodobnie już taki zawsze. Wyrwanie zęba nie ma żadnego wpływu na wygląd języka. Język dziedziczymy po przodkach tak jak wszystkie części naszego ciała. Zostaw język w spokoju.