Dlaczego widzę migające światła i zniekształcony obraz po wysiłku fizycznym?

Witam.Mam problem z oczami. Mianowicie, widzę różne migające światła i zniekształcony obraz po wysiłku fizycznym (chociaż nie za każdym razem). Zawsze po tych problemach mam duży ból głowy. Na codzień czasami "przelatują" mi ciemne punkty przed oczami a w nocy widzę tak jakby swoje własne żyły w oczach. Byłam u okulisty i twierdzi że na dnie oka nic nie ma. Chciałam zapytać co to może być i co powinnam zrobić? I czy powinnam jeszcze raz zbadać oczy u innego okulisty? Pozdrawiam, Magda.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze do innego okulisty jaknajbardziej tak a także do lekarza rodzinnego może to nadciśnienie tętnicze