Długotrwałe szumy uszne a utrata słuchu

witam 10 lat mam szumy w uchu wszystkie wyniki sa dobre tarczyca,krew ,rezonans wszystko jest w normie nie wiem jak leczyc ta przypadlosc ,lekarze nic nie moga zrobic kieruja od learza do lekarza i nic a mam 38lat przy tym trace sluch .Z powazaniem

Jest Klinika Szumów Usznych w Warszawie jedź tam. Prawdopodobnie masz otosklerozę , którą trzeba leczyć operacyjnie aby uratować słuch i zlikwidować szumy uszne. Śpiesz się bo z czasem nie da się już nic zrobić!