Długotrwały katar u 4-miesięczego dziecka a zatkane kanaliki

czy od zatkanych kanalikow moze byc katar i jak ten katar wyglada bo moja corka ma 4 miesiace i ma zatkane kanaliki i katar ma do tego juz okolo 2 miesiecy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej obie dolegliwości nie mają związku. Proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.