Dni płodne a stosowanie plastrów Evra

Stosuję plastry Evra drugi cykl, kochałam się z narzeczonym i poszliśmy na całość.Sprawdziłam kiedy mam dni płodne, no i wyszło że zaszaleliśmy akurat w dzień najbardziej płodny który nie powinien wystąpić.Czytając wypowiedzi na temat ciąży podczas stosowania tych plastrów zaczęłam się obawiać, że plastry nie zadziałają poprawnie. Byłam u ginekologa i chciałam tabletkę 72 po, żeby mieć 100% pewności,ale niestety nie chciał mi przepisać,powiedział że tabletka działa tak samo jak plastry.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lekarz ginekolog miał rację. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju,