Dokuczający ból w lewym biodrze

Witam! Od okolo 3 miesiecy bardzo dokucza mi bol w lewym biodrze,czasem tak boli az piecze.Niemoge dlugo lezyc na tym boku poniewaz odczuwam bol.Przy naglym wstawaniu takze boli.Przy przechylaniu sie na prawa strone aby sie rozruszac stasznie boli l.biodro uczucie ciagniecia. Nimesil.do picia przynosi ulge na krotki czas dzien,dwa.mam 26 lat.prosze o odpowiedz

Wiele zależy od lokalizacji bólu, może być on wynikiem procesów chorobowych zachodzących w stawie biodrowym, stawie krzyżowo-biodrowym, dolnym odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Znaczenie mają także okoliczności w jakich ból się pojawił, czy początki były nagłe czy trudne do uchwycenia. Proszę skonsultować się z ortopedą i rehabilitantem.