Dokuczliwe bóle kolan oraz opuchlizna stóp i łydek

Witam. Mam pewien problem. Polega on na tym,że ostatnio mam dosyć dokuczliwe bóle kolan. Nogi są ociężałe a dzisiaj zauważyłam spuchnięte stopy i chyba łydki także. Co może być przyczyną? Nie choruje na nic, jestem młoda, odżywiam sie bardzo zdrowo wiec dziwi mnie bardzo to zjawisko.. Dziękuje z góry za odpowiedź i pomoc

Szanowna Pani,
Podaje Pani zbyt mało danych aby określić rodzaj patologii. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Dzień dobry,

Potrzebne jest dokładne zbadanie Pani kończyn dolnych by móc postawić prawidłową diagnozę. Proszę udać się do lekarza ortopedy, może też Pani wykonać u flebologa badanie USG Dopplera w celu oceny stanu żył- być może problem jest złożony.

Pozdrawiam serdecznie.