Dolegliwości bólowe po nieprawidłowo wykonanym treningu

Dobry wieczor!Po nieprawidlowo przeprowadzonym cwiczeniu silowym-martwym ciagu,wystapil szereg dolegliwosci,nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy moze skutek kontuzji.Juz wczesniej doskwierala mi dyskopatia ledzwiowa,ktora po tym cwiczeniu niemalze mnie polozyla,a nawet teraz po uplywie miesiaca i braniu "Olfenu" rwie okrutnie,do tego doszly zawroty glowy,bol prawego kolana,np. przy wchodzeniu po schodach czy wstawaniu i czesty bol w prawym rejonie potylicy,a termin u lekarza mam dopiero 17.11.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane kontuzją. W przypadku braku możliwość dostępu do specjalisty proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem doraźnego leczenia.