Dość mocne i nieprzyjemne, kilkudniowe bóle podbrzusza w okolicach owulacji
Nigdy nie odczuwałam bólu w okresie okołoowulacyjnym oraz przed miesiączką. 9 miesięcy temu straciłam ciążę w 9 tyg. od pierwszej miesiączki po poronieniu (i łyżeczkowaniu) odczuwam dość mocne i nieprzyjemne, kilkudniowe bóle podbrzusza w okolicach owulacji oraz na kilka dni przed miesiączką (tu również bóle są kilkudniowe). Czym to może być spowodowane? Często odczuwam też kłucie jakby od środka macicy, na USG jest wszystko w porządku.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem przebytej ciąży oraz łyżeczkowania. O szczegółach dotyczących dalszego postępowania proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.