Dotkliwy ból w okolicy pochwy po wejściu do wody a infekcja

W dniu wczorajszym po wejściu do wody w publicznym zbiorniku (glinianka) poczułam dotkliwy ból w okolicy pochwy. Po powrocie do domu zaczęłam oddawać mocz z niewielką ilością krwi odczuwając przy tym ból, szczypanie. Później do tego mocz 'po kropelce'. Dziś jest poprawa - brak krwiomoczu lecz przy konczeniu oddawania moczu silny ból. Czy może to być spowodowane zwykłym podraznieniem, czy coś poważniejszego?

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.