Drętwienie i uczucie przechodzenia prądów w stopie

Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w momencie kiedy chce odgiąć stopę w strone tułowie to mam wrażenie jakby ściagna była zbyt krótkie. Ostatnio zdrętwiała mi jakby skóra stopy - tak jak wtedy kiedy siedzi się długo z podkurczonymi nogami. Do tego teraz doszlo przechodzenie prądu przez stope w momencie, kiedy ją prostuję. Co może być tego przyczyną?

Opisane objawy sugerują ucisk na nerw skórny na grzbiecie stopy, ograniczenie zgieciu grzbietowego z kolei problem ze ściegnami prostownikami palców , oba problemy sa ze sobą powiązane