Drętwienie kończyn podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Od tygodnia biorę tabletki antykoncepcyjne. Kilka dni temu obudziłam się ze zdrętwiałymi rękami. Po obudzeniu wszystko przeszło, natomiast w ciągu dnia czuję czasami lekkie drętwienie w opuszkach palców lewej ręki. Od 2 dni piję magnez, dziś zrobiłam badania i oto wyniki: SÓD: 135,80 mmol/l, POTAS 3,96 mmol/l, MAGNEZ 2,06 mg/dl 0,85 mmol/l, CHLORKI 107 mmol/L APTT: 33 sek Naczytałam się o zakrzepicy, ale wynik jest w normie, więc powinno być wszystko dobrze, prawda? Piję dodatkowo wapń od dziś.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę też pić przede wszytskim więcej wody mineralnej niegazowanej zwłaszcza w upały. Nie podała Pani norm dla laboratorium, a te różnia się między sobą także trudno mi dokładnie zinterpretować. Jeśli dolegliwości nie ustąpią proszę skontaktować się z lekarzem.