Drgania kończyn i nadmierna potliwość u osoby chorej na Alzheimera
Chora z Alzhaimerem;od pewnego czasu zauwazylam,ze wystepuja u niej nasilone drgania konczyn gornych i dolnych;pozniej po ustapieniu drgan chora jest goraca jakby miala b.wysoka temperat.ale termometr wskazuje 36.7-37.4;pozniej obficie sie poci i zapada w letarg tzn brak jest z nia jakiegokolwiek kontaktu-ciagle spi i jest jakby nieprzytomna.lek pierwszego kontaktu nie umie okreslic dlaczego tak sie dzieje,neurolog rownie.bylo robione tk glowy /ok 20 dni temu/-badanie b.z.dostaje depakine 300.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam! Opisane objawy mogą być manifestacją jednej z postaci padaczki. W tym przypadku wskazane jest wykonanie badanie eeg, umożliwiającego ocenę czynności bioelektrycznej mózgu.
portal.abczdrowie.pl
Patronaty