Drobne fragmenty utkania zrazikowatego sutka z cechami zmian włóknisto-torbielowatych

Bardzo proszę o interpretację wyników BG. 1. Drobne fragmenty utkania zrazikowatego sutka z cechami zmian włóknisto-torbielowatych: włóknieniem, duktektazjami. Zmianami poliferacyjnymi: gruczolistością szkliwiejącą. Ponadto ogniskowo stwierdza się skąpe nacieki z komórek limfoidaidalnych w podścielisku. Nie wykluczone jeden z fragmentów pochodzi z drobnego gruczolakowłókniaka. Rozpoznanie kliniczne: W piersi prawej w kwadrancie pachowym obszar dysplastyczny 43mm z hypoechogenicznymi zmianami.
Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zglosic się do lekarza zlecajaćego powyzszy zabieg/