Drobny naczyniak żylny w prawym płacie czołowym

Witam.Miałam wykonywany rezonanans magnetyczny głowy z kontrastem-z powodu zawrotow glowy,omdlen.Wszystko wyszło w porzadku,oprocz tego,iz znaleziono "drobnego naczyniaka zylnego w prawym placie czolowym".Moje pytanie:czy to jest grozne?Czy trzeba leczyc?Czy wystarczy sama obserwacja?Jesli trzeba leczyc to jakie sa sposoby?Czytalam w internecie o PODOBNYCH przypadkach i mnie to przeraza,poniewaz lduzie pisza o jakchis padaczkach itp. a u mnie nie wystepowaly az takie objawy.

Należy wykonać EEG i być może badania DSA najlepiej skontaktować się z dobtym neurologiem, który pokieruje dalej Pozdrawiam serdecznie