Druzy tarczy nerwu wzrokowego u 23-latka

Witam. Zdiagnozowano u mnie druzy tarczy nerwu wzrokowego. Lekarz przy oglaszaniu mi diagnozy był zachwycony - ponieważ podejzewal cos o wiele gorszego. Jednak ja naczytalem sie już na forach o tych druzach - czy ktos zaznajomiony w temacie mógłby mi odpowiedzieć na pytanie czy jest sie czego bac? czy mogę oślepnąc? blagam o pomoc i odpowiedz.

Witam.
Druzy tarczy nerwu wzrokowego nie powodują żadnych uchwytnych problemów z ostrością wzroku , jednak należy je okresowo kontrolować u okulisty.
Pozdrawiam